تبلیغات
عشق ثارالله - پنج کبوتر خونین بال در راه کرمان
پنج کبوتر خونین بال در راه کرمان

کرمان - ایرنا - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان گفت: پیکر پاک سه شهید گمنام و دو شهید شناسایی شده در دوران دفاع مقدس سیزدهم اسفند همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در این استان تشییع می شود.

به گزارش ایرنا محمد مهدی ابوالحسنی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: آیین استقبال از این شهدا روز سه شنبه دوازدهم اسفند در فرودگاه کرمان برگزار می شود و این شهدا تا حسینیه ثارالله بدرقه خواهند شد.

وی اظهار کرد: دو نفر از شهدای گمنام در شهر کاظم آباد و یک نفر نیز در مرکز آموزش شهید باهنر ناجا در باغین به خاک سپرده می شوند.

وی گفت: یکی از شهدایی که در گلزار شهدای کاظم آباد آرام خواهد گرفت در تک عملیاتی سال 67 در منطقه فاو به شهادت رسیده و 29 ساله است و شهید دیگر نیز در تک عملیاتی سال 67 در منطقه مجنون به شهادت رسیده و 24 ساله است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان بیان کرد: شهید گمنامی که در مرکز آموزش شهید باهنر ناجا به خاک سپرده خواهد شد نیز در تک عملیاتی سال 67 در فاو به شهادت رسیده و 27 ساله است.

وی گفت: شهید بسیحی رضا زارعان ترک آبادی فرزند علی از شهرستان بم و سرباز وظیفه رضا پهلوانی فرزند غلامرضا از شهرستان کهنوج نیز پس از سال ها به آغوش گرم خانواده و ملت شهید پرور کشور بازگشته اند.

ابوالحسنی تصریح کرد: آیین وداع با شهدا نیز سه شنبه شب بعد از نماز مغرب و عشاء در مصلای شهر باغین، کهنوج و بم و در شهر کاظم آباد برگزار می شود.

+نوشته شده در یکشنبه 10 اسفند 1393ساعت12:38 ب.ظتوسط محمد احمدزاده | نظرات ()
آیه قرآن