تبلیغات
عشق ثارالله - سمیره در کربلا از ویلچر برخاست
سمیره در کربلا از ویلچر برخاست
"خیبرآنلاین" - دختری پاکستانی که به دلیل بیماری فلج اطفال سال‎ها امکان حرکت را از دست داده بود، پس از حضور در حرم سید الشهداء علیه‎السلام شفا گرفته و با قدم‎های خود به سمت ضریح مطهر حضرت حرکت کرد.

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی "خیبرآنلاین" به نقل از عتبه حسینی(ع)، سمیره ولی محمد دختر فلج پاکستانی که به همراه پدر و مادرش از پاکستان به زیارت عتبات عالیات مشرف شده بود، با حضور در حرم مطهر حسینی(ع) به ناگاه از روی صندلی چرخدار خود برخاسته و به سمت ضریح سیدالشهداء(ع) حرکت کرده است.

شیخ حمزه فتلاوی، یکی از مسئولان بخش راهنمایی شرعی عتبه مقدسه اعلام کرد: در ساعت ۱۰ صبح، پس از شنیدن فریادهایی در حرم حسینی(ع) مردم دختربچه‎ فلجی را مشاهده کردند که به برکت امام حسین علیه السلام خداوند بر او منت گذارده و شفا یافته بود، به نحوی که این دختر با قدم‎های خودش به سمت پنجره‎های حرم امام علیه السلام به حرکت در آمد.

134563.jpg

آنچنان که والدین این کودک اظهار کردند، ایمان آنها به خدا و اعتقادشان به مقام سیدالشهداء علیه السلام موجب شده بود که از پاکستان برای طلب شفای دختر فلج خود به زیارت عتبات عالیات مشرف شوند.

این در حالی است که تلاش‎های این خانواده برای درمان دختر معلولشان در بیمارستان‎های مختلف پاکستان در طول سال‎های گذشته نیز به نتیجه‎ای نرسیده بود. بر این اساس در سال جاری برای طلب شفای سمیره به زیارت حرم امیرالمومنین علیه‎السلام و زیارت کربلا مشرف شده‎اند.

134564.jpg

پدر و مادر سمیره در توضیح نحوه شفایافتن این دختر فلج اعلام کرده‎اند: پس از زیارت حرم امیرالمومنین علیه السلام، برای طلب شفای او ابتدا به زیارت حرم ابالفضل العباس(س) رفتیم و از آنجا به سمت حرم حضرت سیدالشهداء علیه السلام حرکت کردیم، هنگامی که دخترم گنبد شریف حرم حسینی(ع) را دید به گریه افتاد و به امام حسین علیه السلام گفت که به سویت آمدم یا آقای من، به سویت آمدم ای سید جوانان بهشت و همینطور سخن می گفت تا اینکه داخل حرم حسینی علیه‎السلام شدیم، که ناگهان دختر فلج ما از روی ویلچر برخاست و شروع به حرکت به سمت ضریح سیدالشهداء علیه السلام کرد.

* منبع: مهر

+نوشته شده در شنبه 29 فروردین 1394ساعت12:10 ب.ظتوسط محمد احمدزاده | نظرات ()
آیه قرآن